DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Závody
Závody 2010
Budišov nad Budišovkou
Druhý závod sezóny se konal 30.5.2010. Byl krásný slunečný den s dvěmi přeháňkami. Trať byla motokrosová a blátivá! S velkou konkurenci zkončil na 2. místě Kendy, který do toho dal vážně vše. Mustafa to vzdal po první rozjižďce se slovy: To nemá cenu to nejede. Typos Dojel na 3. místě. Typos by chtěl poděkovat Panu Tomanovi a Petru Niklovi, kteří mu tam pomáhali. Mechanici Angel a Kendyska se opravdu nadřeli. Závodilo se až nahoře na louce a auto bylo dole. Mechanici museli chodit nahoru a dolu pro každý díl, šroubgovak apod... Závod hodnotím kladně.
Staré město
Závody se konaly opět za dětivého počasí, ale pak se rozjasnilo a bylo fajn. Jely se 4 Rozjížďky ve dvou kategoriích do 16 let a nad 16 let. Týpos měl v treninku nehodu... kvůli bolesti pravé nohy a břicha se rozhodl, že raději nebude pokračovat, jelikož měl nedávno operaci slepého střeva. Kendy skončil na 3. místě. Mustafa se závodu neůčastnil, protože nestihl dát do té doby motorku dohromady. Závod hodnotím jako povedeny i přes menší potíže s kendyho motorkou.
Závody 2009

Fichtl cup Těrlicko

První ostrý závod  našeho týmu, který se konal na okruhu v Těrlicku 30.5.2009. Zůčastnili se Kendy a Mustafa jako jezdci a já - týpos a Kendyska v roli mechaniku. Celkem se zůčastnilo 42 strojů bez rozlišení typu Stadion, Babeta, Pionýr. Jelo se způsobem dvou rozjížděk kdy prvních 10 postupovalo do finále.Oba jezdci postoupili. Ve finále Dojel Mustafa na velmi překvapivém čtvrtém místě a Kendy pro poruchu napínaku řetězu nedojel. Do odstoupéní jezdil na 6. místě .

Rockfest Mezice

Závod se jel u Nakla a byl rozdělený do tří kategorií kde královska třída byly mopedy.Zůčastnili se Kendy a Mustafa v roli jezdců a mekanici byli : Typos, Kendyska a Jana Mustafová. Super závody až na to, že Kendy byl v obou rozjižďkách první, ale pořadatelé na poslední kontrolní stanici neudělali značku a v doměni po úderu do zad Kendy vyrazil k cíli v domění, že je vše v pořádku za svým prvním vítězstvím. Tím to byl z této rozjižďky diskvalifikovaný a celkově skončil kategotii mopedu na druhém místě a Mustafa v kategotii fichtlu zvítězil.

Fichtday Žuchov

Hlavní závod sezóny, který se uzkutečnil na domácím uzemí dne 5.7.2009. Jezdci Mustafa - fichtl, Kendy a Kany - moped a Typos v benjamíni. Psychickotechnická podpora: Kendyska, Angel, Jana, Míša, Kačenka, Renča, Jiříček, Kačenka, Pavla, Jirka, Jirka. Závody se podařili v hlavní kategorii fichtlu zvítězil Mustafa a vyhrál jak minibike, tak obrovskou Husu. V kategorii mopedu zvítězil Kendy a Kany byl na hezkém 17 místě. V benjaminech jsem se v mém osobním prvnim otrém závodě jsem skolčil na krásnem  třetím místě.

Radslavice

Tyto závody se jely v areálu dostihoveho zavodiště. Zavodu jsme se zůčastnili ve dvou kategoriích a to moped originál - Kendy a Fichtl speciál - Typos a Mustafa. Zavody dopadly opět výborně. Kendy v mopedech skončil na druhém místě a Mustafa v Fichtl special na prvním místě a ja na třetím.

Staré město

Tento závod se jel 5.9.2009  na čtyři rozjidžky bez rodílu strojů v kategoriích do 15 let a od 15 let. Závod se jel za deště a jelikož jsme podcenili obuti skončili jsme na: Mustafa na patém místě, Kendy na šestém místě a já na čtvrtem místě v kategotii do 15 let.

Byškovice

Tento závod se jel za krasného počasí dne 19.9.2009.Byl to závod mopedu a dělil se na dvě kategorie moped origonal a moped speciál. Závodu se zůčastnil Kendy a to v obou katerogiích moped original - S23 a moped speciál - S11. V originalech pro poruchu ze zavodu odstoupil a ve speciálech dojel na krasném druhém místě.

Staré město

Opět velmi deštivé počasí kategorie do 15 let - Typos, nad 15 let - Kendy a Mustafa. Tři velmi blátivé rozjidžky kdy někteři jezdci vzdali ještě před zahajení závodu. Typos pro poruchu převodovky nedojel, Kendy byl na druhý a Mustafa byl čtvrtý.

Medlov

Supr crossový závod v blátě. Kendy pro poruchu klikovky nedojel a já v silne konkurenci na sedmém místě.

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek